+372 56 285 118 info@phbuilding.eu
Select Page

Üldehitustööd Lõuna-Eestis

 

Meie kõrgetasemeliste oskustega meeskond pakub esmaklassilisi üldehituse terviklahendusi vastavalt tellija vajadustele terves Lõuna-Eesti regioonis.

Üldise ehitustrendiga seonduvalt tegeleme üldehitustöödega ja ehitame kuni täisvalmis hooneid. Teostame erineva suurus- ja keerukastmega projekte ning armastame väljakutseid. Pakume vastavalt kliendi soovidele üldehituse terviklahendusi alates projekti koostamisest ning lõpetades haljastuse ja lõppviimistlusega.

Üldehitustööd on suur sõna, mis hõlmab endas palju erinevaid töid ja mitmesuguste hoonete ehitust. Üldehituse alla kuuluvad muuhulgas nii büroode kui ka kodude, lasteaedade kui ka haiglate, supermarketite kui ka spaade ehitus. Lai valik töid, mida üldehituse nimetuse all silmas peetakse, sisaldavad teiste seas sise- ja välisviimistlustöid, katusepaigaldust, müüritöid ja palju muud.

Üldehitustööde läbiviimine on tihti keeruline protsess, mis nõuab erioskusi, spetsiifilisi materjale ja tööriistu ning kõrget töömoraali. Seetõttu tasub kõrgekvaliteedilise ja kestva tulemuse kindlustamiseks valida töötegijaks kogenud ja usaldusväärne teenusepakkuja. Üldehitustöödesse investeerimine tasub ennast alati ära!

Oleme ehitusturul tuntud nimi ja meil on palju väga rahulolevaid kliente. Viime läbi erineva iseloomuga üldehitustöid, nii suuri kui ka väikseid, ning läheneme igale projektile värske mõtlemise ja uue energiaga. Sirvi meie tehtud tööde albumit, et heita pilk peale mõningatele meie tehtud töödele!

Valime oma koostööpartnereid hoolega; samasuguse hoolega valime ka oma meeskonda, mis koosneb oma ala ekspertidest. Meie meeskond on kiire ja täpne ning meile on oluline kõrgeklassilise töö tegemine ja tellija ootuste ületamine. Töömaterjalid ja tööriistad, mida tööde läbiviimisel kasutame, on parimad ja end tõestanud. Rakendame enda töös rõõmuga ka innovatiivseid lahendusi ja uusimat tehnoloogiat, et töötada välja projekti jaoks parimad toimivad lahendused.

Meie meeskonda kuuluvad eksperdid saavad Sind aidata järgmisega: konsultatsioon; tootmishoonete, põllumajanduslike hoonete, elamute, vundamentide, kandvate ja mittekandvate seinte, puitkonstruktsioonide, vahelagede ja põrandate ehitus; kattematerjalide paigaldamine; akende ja uste paigaldamine ning viimistlemine; siseviimistlus-, betooni-, ladumis-, plaatimis-, elektri-, kaeve-, ventilatsiooni-, san.tehn.-, plekksepa-, lammutus-, haljastus- ja pottsepatööd; konstruktsioonide montaaž ja demontaaž ning ehitusmaterjalide müük.

Kui üldehitustööd Lõuna-Eestis siis ikka PH Building OÜ käest!

Konsultatsioonisoovi, lisaküsimuste või teiste töösoovide korral võta meiega kindlasti ühendust! Koos leiame Sulle sobivad lahendused.