+372 56 285 118 info@phbuilding.eu
Select Page

Fassaaditööd Lõuna-Eestis

 

Fassaad ehk hoone välisseinad esindavad maja ja majaelanikke. Fassaad kõneleb selget keelt majaomaniku ilumaitsest ja -eelistustest. Samal ajal kaitseb see ka hoone sisemisi konstruktsioone ilmastiku eest – roll, mille olulisust on Eesti kliimas raske ülehinnata.

Fassaaditööd – fassaadi renoveerimine, fassaadi soojustamine ja fassaadi värvimine – on hea meetod, kui soovid maja väärtust tõsta, selle välimust värskendada või hoonele sootuks uut ilmet anda. Meie kogenud meeskonna tegevusväli on igat sorti fassaaditööd Lõuna-Eestis, milles meil on aastatepikkune kogemuste pagas. Meie kliendid tunnevad meid meie kindla käe, tugeva töömoraali ja uuendusliku mõtlemise poolest. Oleme paindlikud ja kliendikesksed, mida meie kunded hindavad. Kasutame parimaid end tõestanud materjale ja tööriistu ning meie tehtud töödele kehtib alati garantii.

Fassaadi peaeesmärk on käituda hoone kilbina ja kaitsta seda erinevate ilmastikuolude hävitava mõju eest. Maja seinakonstruktsioonid võivad olla üsna tundlikud muutliku ja ekstreemse materjalide niiskustaseme, õhuniiskuse, temperatuurikõikumiste jmt suhtes. Kevadised soojad ilmad ja nendega vahelduvad vihmahood, pikad päikest ja tuult täis suvepäevad, sügisene nädalaid kestev laussadu ning talvine paukuv pakane ja sulailm – Eesti neli aastaaega, õhutemperatuuri amplituud ja erinevad sademed ei ole seetõttu majadele kerge pähkel, mida pureda. Seetõttu on hoone kestvuse seisukohalt tähtis heasse fassaadi investeerida.

Fassaad saab aga olla vaid nii hea, kui hea on fassaadi ehitaja. Et kindlustada fassaaditööde kvaliteetsus, tasub tööde läbiviijaks valida usaldusväärne firma, kes kasutab kõrge kvaliteediga materjale, tööriistu ja tehnoloogiaid – nii innovatiivseid kui ka vanu ja ennast tõestanuid – ning kelle tööjõud on kvalifitseeritud.

Valides majale fassaadi, tasub rõhku panna ka selle välimusele. Fassaadi püstitatakse ju pikkadeks aastateks, mistõttu on oluline valida toimiv ja meeldiv esteetiline lahendus. Fassaadi, mis esindab hoonet ja selles viibijaid, võib võtta kui maja visiitkaarti. Mida see inimestele ütleb? Millise mulje see jätab? Mis tundeid see inimestes tekitab? Valida on mitmete erinevate stiilide ja kattematerjalide vahel. Lõplik otsus langetatakse vastavalt hoone omaniku maitsele ja sellele, et maja fassaad sobiks kokku ümbritseva keskkonna arhitektuuriga. Vajaduse või soovi korral aitame Sind sobiva stiili, materjalide ja lahenduste valimisel.

Küsimuste korral või konsultatsioonisoovi puhul võta meiega julgesti ühendust!