+372 56 285 118 info@phbuilding.eu
Select Page

Maja ehitamine Lõuna-Eestis

 

Maja ehitamine on ulatuslik projekt, mis sageli on pikaajaline. Kestvamgi veel on aga lõpptulemus, mistõttu maja ehitusele pühendatud energia ja kulud end igati õigustavad. Iga ehitusprojekt on unikaalne ja vajab omanäolist lahendust, mistõttu tuleb sellele läheneda avatult ja innovatiivse meelestatusega. Seetõttu on usaldusväärse kvaliteetset tööd tegeva teenusepakkuja leidmine maja ehituse puhul võtmetähtsusega küsimus.

Maja ehitamise projekti kuulub palju erinevaid pisiasju, igaüks neist isemoodi tähtis. See tähendab, et ehitusprojekti käigus ning samuti sellele eelnevalt tuleb langetada iseäranis palju olulisi otsuseid. Kõik saab alguse visioonist, kust maja ehituse idee edasi võrsuma hakkab. Visiooni edasiarendatud variant peab vastama küsimustele nagu „Milline?“, „Miks selline?“ ja „Kuidas?“. Seejärel tuleb vastu astuda krundi hankimise protsessile ja sellega seotud bürokraatiale. Edasi läheb asi põnevamaks, sest valida saab sobiva majatüübi, mis tulevase majaomaniku esteetilist meelt erutab. Siis ootab ees järgmine relevantne samm – korraliku teenusepakkuja valimine, misjärel on aeg küps kodulaenu taotlemiseks.

Saades maha maja ehitusele eelnevate protsessidega, saab hakata tegelema tulevase hoonega otsesemalt seotud küsimustega. Sinna hulka kuuluvad muuhulgas sellised põletavad teemad nagu maja ehituse hind ja eelarve planeerimine. Üks enim esitatavatest küsimustest puudutab maja maksumust. Maja ehituse hind sõltub paljudest erinevatest detailidest. Teatud nüansside kohta teades ja neid arvesse võttes on võimalik aga ehituse hinda millestki loobumata arvestataval määral mõjutada. Sinna hulka kuuluvad näiteks hoone arhitektuurilised lahendused ja selle konstruktsioon; maja energiatõhusus, küttekulud ja -lahendused; maja projekteerimine ja ehitusprotsess ise; majasisesed ja -välised ehitustööd. Siin hoolikalt langetatud valikud tasuvad ennast tulevikust ära.

Olles otsustanud maja ehitamisse investeerida, tasub kindlasti investeerida ka hea teenusepakkuja leidmisse.

Meie kvalifitseeritud meeskond on majade ehitamisega tegelenud pikki aastaid, tänu millele oleme ehitusturul tuntud ja teatud. Kasutame nii uuenduslikke kui ka vanu ja end tõestanud tehnoloogiaid, materjale ja tööriistu. Paindlikkus ja kliendi soovidele keskendumine on meie tööd iseloomustavad märksõnad, mistõttu on meie kunded alati töö tulemusega ülirahul.

Maja ehitamine Lõuna-Eestis, usalda see professionaalise kätte ja võta meiega kindlasti ühendust!